Dreamchaser

Dreamchaser
Příspěvky: 12
Registrován: úte 29. zář 2015 8:04:09

Dreamchaser

Příspěvekod Dreamchaser » úte 29. zář 2015 8:23:26

Ahoj,

mé jméno je Adam, je mi 22 let, pocházím a žiju ve Zlíně a mojí profesí je obchodní sféra.

S Endorem mám dlouholeté zkušenosti, moje kariéra začala zhruba v letech 07/08. Vyexpil jsem pár postav do třicítky a mimo ně patřily mezi mé postavy jména jako Berserker of Dark, Rylai, Rimmon, spousty dalších, které mi neutkvěly v paměti. Prošel jsem CoMem, HoBem, Windem, Damage, byl jsem u zrodu FoRu, než jsem přešel ke CoMu. Ale je třeba si od Ultimy občas i odpočinout, takže jak přišel čas, postavy jsem podaroval, aby mě nelákalo znova logovat. Pokud by Vám postavy nic neříkaly, jsem znám rovněž pod nickem Hory.

Nyní se k Vám hlásím se svým novým charem Berserkerem jménem Dreamchaser - 27lvl. Dále mohu posloužit k tamování základních jezdítek rangerem Papučkou 17lvl. Postavy jsou více méně soběstačné. PvP neumím, baví mě, rád se učím. PvM mě baví, umím, ale lootování a tankování se vyhýbám jako čert kříži.

Doposud jsem působil v Pardálech, ale má loajalita vůči guildě se mi příliš neoplatila. Vznikly spory a Harry jakožto GM, které vlastně vůbec nic nedělá, ale musí aspoň vypadat důležitý, mě bez informací a možnosti diskuse kickl z mapy. Mohu tedy pouze spekulovat z jakého důvodu, ale nejspíš proto, že jsem se osupil, když se tři vrchní osoby v guildovní alianci domluvily na dohodě, kterou nemínili říct ostatním, možná taky proto, že jsem dvě hodiny sledoval mága v dungu jak neháže ani zeď, ani sobě aury, a tak jsem si na něj došlápl ke konci. A možná proto, že Ivan vlastně nestuduje lidské myšlení pro pomoc lidu, ale pro pomoc sebe samotného. Upřímně, jediní jedinci kteří to tam vedou a vedou to dobře jsou Hondos a Ivan, Harry je spíš přicmrndávač, který ani nehrál dokud nepřišli Storm a Damage. Z minulé guildy nemám s nikým problém, pokud oni se mnou, jejich boj.
Každopádně s guildou se mi hrálo dobře a neodešel bych sám od sebe, ale stalo se a tak je třeba najít si nové působiště, což jistě chápete :).


Z Vaší guildy znám Duna, třeba si mě bude ještě pamatovat :), dále jsem pak přihláíšku konzultoval s Kahym. Jinak nemám ponětí kdo další, mé komunikační schopnosti rozvíjím vždy pouze na guildu. Přes moji prosbu o diskrétnost, aby mi nepsalo třicet lidí na ICQ jestli jdu fakt k Vám, což se i stalo na základě mého a Kahyho rozhovoru který se magicky dostal ven, jsem uposlechl požadavek a házím sem tedy svoji přihlášku.

UOAM, TS, čas a chuť - všechno mám.

#ICQ - 290 901 103

Díky za čas :)

Kahy
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. črc 2015 19:33:04

Re: Dreamchaser

Příspěvekod Kahy » úte 29. zář 2015 8:36:51

Neznám, trošku jsme se bavili po icq, tak se nediv, že jsem si tvou verzi příběhu chtěl ověřit u lidí, které znám trochu líp.
Nicméně tady by se měl vyjádřit hlavně Dun, jestli si tě pamatuje a pak by tě mohli Zlíňáci vzít na langoš a ukázat co je dlažební pošta.

amaguk
Příspěvky: 33
Registrován: pon 29. čer 2015 17:42:39

Re: Dreamchaser

Příspěvekod amaguk » úte 29. zář 2015 9:00:47

zdarec, tvuj vyhazov to moc plusovych bodu nepřidá... obchodní sféra je široký pojem.. mimochodem podle kahyho je najit adama 22 ve zlíně snadné, už vidim jak tě horda hledá po zlíně, haha ha..tvuj main charakter je teda berk? nebo za jake chary si hral, napsal si jmena, ale kdo je nezna nic mu to neřekne...

Kahy
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. črc 2015 19:33:04

Re: Dreamchaser

Příspěvekod Kahy » úte 29. zář 2015 9:18:56

Samozřejmě jsem to myslel, tak, že by jste se domluvili na schůzce, podívat se co to je za člověka a u té příležitosti by jste zjistili kde bydlí, hlavně v kolikátém patře..

Dreamchaser
Příspěvky: 12
Registrován: úte 29. zář 2015 8:04:09

Re: Dreamchaser

Příspěvekod Dreamchaser » úte 29. zář 2015 9:36:46

amaguk píše:zdarec, tvuj vyhazov to moc plusovych bodu nepřidá... obchodní sféra je široký pojem.. mimochodem podle kahyho je najit adama 22 ve zlíně snadné, už vidim jak tě horda hledá po zlíně, haha ha..tvuj main charakter je teda berk? nebo za jake chary si hral, napsal si jmena, ale kdo je nezna nic mu to neřekne...


Hrál jsem Berka, Mercka, Heretika... Můj main charakter je dle přihlášky a uvedeného levelu berk.

Ahoj, to nepřidá v případě, že se jedná o něco závažného. Já myslím, že vypustit páru má každý nárok čas od času a kor pokud ji vypustí někdo, kdo se půl roku krotí a šoupá nohama.
Obchoduji s hutním materiálem a kontejnery, jejich velkovýrobou a exportem aktuálně zejména do Německa kvůli situaci v Evropě, vyrábím zakázkové zboží pro motoristy, dělám energetické audity a nově jsem podepsal dnes kontrakt pro dodávky štítků pro kondenzační kotle sériových výrob. Jsem tedy obchodník. A co Ty?

Jo, na kafe není problém zajít, ale musím vědět předem. Co se týče bydlení, tak to neukážu vzhledem k tomu, že neparkuju ani auta před domem, ale v garáži na Moskvě (Zlíňáci ví kde to je), kde mám i kancelář.

Pokud jde o nějaké problémy, nejsem si jist zda by to nebylo na některé jedince psychicky příliš náročné. Ale pokud mi míníš dát svoje jako první, pak nemám problém ukázat ti to své v zájmu jakési podivné úcty procházející počítačovou hrou.
Hra je pro mě zábavou a rozhodně nemíním někomu jen tak ukazovat, kde mám obchodní dokumenty, osobní a jiné věci. To už tady jedna bábovka zkoušela a zbytečně si zadělala na problémy. Je tedy větší pravděpodobnost, že já budu hledat někoho, než on mě. Neplánuju, aby mi někdo vběhl do kanceláře protože jsem mu zranil city v pixelech ve chvíli, kdy mám u sebe dámskou či zahraniční návštěvu.

A už vůbec nechápu, proč bych se měl zúčastňovat něčeho, co by k tomu vedlo.

Xan
Příspěvky: 101
Registrován: pon 29. čer 2015 10:46:24

Re: Dreamchaser

Příspěvekod Xan » úte 29. zář 2015 10:23:20

Mno pan podnikatel to bere vážně:) nechytej tu hned každýho za slovo:)
Já bych odchod od Pardálů viděl spíše jako plus, páč jsem Harryho zažil a s ním už nikdy víc:)
warů není nikdy dost, tak je to snad ok, plánuješ ho expit nad 30 a pvp s ním v mastrech, nebo nechat na 30 ve vetech a přeexpit ho a nebo vůbec a na pvp by sis udělal něco jinýho? přeci jen, když se nepůjde dung, tak co s načatým večerem a hlavně co s berkem mimo partu:)

Dreamchaser
Příspěvky: 12
Registrován: úte 29. zář 2015 8:04:09

Re: Dreamchaser

Příspěvekod Dreamchaser » úte 29. zář 2015 10:27:53

Xan píše:Mno pan podnikatel to bere vážně:) nechytej tu hned každýho za slovo:)
Já bych odchod od Pardálů viděl spíše jako plus, páč jsem Harryho zažil a s ním už nikdy víc:)
warů není nikdy dost, tak je to snad ok, plánuješ ho expit nad 30 a pvp s ním v mastrech, nebo nechat na 30 ve vetech a přeexpit ho a nebo vůbec a na pvp by sis udělal něco jinýho? přeci jen, když se nepůjde dung, tak co s načatým večerem a hlavně co s berkem mimo partu:)



Ahoj, díky za vyjádření. Vzhledem k tomu že vás neznám, nevím co od vás očekávat za reakce. A jakožto bývalý člen společnosti se kterou jste na nože, odpovídám na to co vidím. Snad chápeš.

Nemám s harrym v podstatě problém, když si odmyslím jeho styl myšlení, aroganci a sobeckost.

Berka jako můj main bych chtěl expit a levelovat co nejvíc, jako zábavu jsem si udělal rangera. S tím expím po večerech, když se nic neděje. Je v plánu ho nad 20-30 lvl poslat do ligy, nebo zčervenat. Dle potřeb lidí, se kterými budu aktuálně hrát.

JetelJakSvina
Příspěvky: 22
Registrován: ned 28. čer 2015 10:27:22

Re: Dreamchaser

Příspěvekod JetelJakSvina » úte 29. zář 2015 14:57:32

zalozte nekdo hlasovani

Marius
Příspěvky: 16
Registrován: úte 14. črc 2015 11:18:34

Re: Dreamchaser

Příspěvekod Marius » úte 29. zář 2015 15:52:30

Ahoj Chytač snov.
1. Ja som s bratom tiež odišiel z pardálov, ale odišiel som dobrovolne. A hlavne kvoli tomu ako ste sa všetci chovali :) Ak si dobre pamtám nariekal si s kamarátmi z pardálov, že spolu s bratom chodíme dungy na solo (keď sa nechodili dungy spoločne). A Všetci ste sa proti nám spikli, a dokonca som dostal aj HKcko pred vlastným barákom, pretože som sa logol do hry na pár minút a nebol som na mape. Neviem či si na to spomínaš

2. Keď sa ti to tam tak nepáčilo mal si odísť dobrovolne.

Za mňa nie.
Malena 30 rogue

Dreamchaser
Příspěvky: 12
Registrován: úte 29. zář 2015 8:04:09

Re: Dreamchaser

Příspěvekod Dreamchaser » úte 29. zář 2015 16:24:27

Marius píše:Ahoj Chytač snov.
1. Ja som s bratom tiež odišiel z pardálov, ale odišiel som dobrovolne. A hlavne kvoli tomu ako ste sa všetci chovali :) Ak si dobre pamtám nariekal si s kamarátmi z pardálov, že spolu s bratom chodíme dungy na solo (keď sa nechodili dungy spoločne). A Všetci ste sa proti nám spikli, a dokonca som dostal aj HKcko pred vlastným barákom, pretože som sa logol do hry na pár minút a nebol som na mape. Neviem či si na to spomínaš

2. Keď sa ti to tam tak nepáčilo mal si odísť dobrovolne.

Za mňa nie.
Malena 30 rogue


Ahoj,

jasné vzpomínám.

1. Nevím zda dobrovolně, ale pod tlakem rozhodně. Podle mě by se v době dungu mělo být na mapě ať už s bratrem nebo bez. O spiknutí nic nevím, spíš šlo o nařklost lidí, kvůli kterým už v Pardálech nejsem. O nějakém HK nic nevím, je možné že někdo něco udělal a nejspíš to byl Zait, který pár dní na to odešel. Ten byl na tebe hodně nasraný :D. Já mám svědomí čisté ;). Nicméně pořád je dle mého špatné být v aktivní guildě a konat něco mimo ni, tedy nedat o tom vědět. Aby nebyli utkvělí hráči zaskočeni a nestalo se co s Tebou a bratrem. Já za toho půl roku působení nepodnikl jedinou akci, ke které bych guildu nepřizval. Smýšlím týmově. Takže asi tak.

2. V přihlášce máš napsán postoj k této věci.

Jinak... Pokud paměť nešálí mě, naopak Tvá aktivita vůči guildě byla téměř nulová. Bratr nevím, toho neznám - nepamatuji si.

Každopádně děkuji za názor a chápu, pokud ti kůň schází, můžu ti dát.


Zpět na “žádoucí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host