Přihláška Gobruk

Kahy
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. črc 2015 19:33:04

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Kahy » úte 07. črc 2015 11:06:48

Pokud založíš wara a budeš dungovat s ním tak budu pro.
Začínající negr je nám na nic. Negr je luxusní na solo, ale poměrně těžký v dungu, takže by jsme tě tahali a hovno z toho.
Nevím jestli jsme se spolu náhodou nebavili na icq. Jestli jo, tak jsem ti řekl to stejné.

Gobruk

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Gobruk » úte 07. črc 2015 13:41:02

Souhlasím, dneska si založím Wara a s ním budu hrát a chodit s Vámi do dungů. S necromanem budu hrát ve volných chvilkách a zaměřím ho na PVP.

Xan
Příspěvky: 101
Registrován: pon 29. čer 2015 10:46:24

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Xan » stř 08. črc 2015 11:04:07

Asi tak, necro je výhradně solo, i když poslední dobou se tahají nekrové i do dungu, viď kahy:) ve výsledku na tvým levelu máme ještě jendoho nováčka a ve dvou byste si dobře zaexpili nekr + on je druid a hraje demorf. Upřímně z vlastní zkušeností vím, že hrát něco jen kvůli tomu, abych se dostal do party, člověk omrzí rychle, stejně by jsi se chvíli do party nedostal ,protože low party momentálně nikdo nechodí, ale je možná že se to se zavedení apprentice ligy změní. Navíc expit 2 a více postav najednou v dnešní době obecně menší aktivity UO je dost naprd, neodrazoval bych tě od nekra, všichni ví, že kdo umí nekr,a je použielnej i v partě:) Kdybys potřeboval poradit tak se mi klidně ozvi na icq 621 171 516. Za mě pro.

Gobruk

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Gobruk » stř 15. črc 2015 9:54:45

Ahoj, rád bych se prosím zeptal, jak to vypadá s mojí přihláškou. Děkuji.

Blood
Příspěvky: 88
Registrován: ned 28. čer 2015 11:16:37

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Blood » úte 21. črc 2015 20:30:51

na základě hlasovaní přijat jako Adept


Zpět na “žádoucí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti