Přihláška Gobruk

Gobruk

Přihláška Gobruk

Příspěvekod Gobruk » sob 04. črc 2015 14:49:42

Všechny Vás zdravím,
jmenují se Lukáš a je mi 20 let. Pocházím ze zapadlého městečka Třebíč na Vysočině. Po několika dnech přemýšlení nad Vaší guildou Horda, jsem se rozhodl podat přihlášku. Endor hraji asi po roce a pár měsíců od znova s novým účtem, protože jsem zapomněl na údaje starého účtu, na kterém jsem měl Heretika level 17, který se jmenoval Luckman.
Na novým účtu mám momentálně pouze jednu aktivní postavu Necromancer level 15. Rád bych Necromancera hrál na dále a doexpil na vyšší level a rozhodl jsem se, že bych pak začal se zaměřovat především na PVP, ale zatím nemám takové zkušenosti. Doufám, že by jste byli tak ochotní a pomohly vybudovat postavu, která by Vám byla vždy nápomocná. V průběhu mé herní kariéry na Endoru, jsem už poznal pár lidí z Hordy a vždy mi pomohli, za co jsem moc vděčný a to mě hodně naklonilo, abych k Vám podal přihlášku.
Zkoušel jsem ještě jinou guildu a to Pardálové, ale rychle mě přešla chuť s nimi zažívat nové věci. Pořád jen si povídají a nadávají na mapě a skoro nic se nedělo. Když se začalo jednat o složení party na výpravu do dungeonu, tak se jen okolo toho kecalo a později změnili jiné téma. Dost mě zklamali v mnoha věcech.
V dřívějších časech jsem hrával na dalších UO sevrech, jako například: Manawydan (Gobruk), DP (Gobruk, GobukII), Midkemia (Luckman). tyto sevry časem upadaly a hrálo čin dál méně lidí a GM se přestalo starat. Tak jsem přešel na znovu na Endor, který se dál rozvijí.
Jinak ještě dále studuji elektro obor u kterého jsem bohužel nezvládl maturitní zkoušku z matematiky, ale člověk se s chybami učí, takže v září si ji zopakuji.
Doufám že jsem Vás zaujal s mojí přihláškou a dáte mi možnost dokázat, že budu aktivní a spolehlivý adept Vaši guildy.

Přeji všem mnoho štěstí do hry a hlavně do života, Děkuji.

ICQ 473 300 825

Qwer
Příspěvky: 89
Registrován: ned 28. čer 2015 10:31:27

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Qwer » ned 05. črc 2015 11:02:02

Unas se taky furt nadava zvlast v dungeonu kdy maj drzet pusy furt mektaj, necr moc napomocny neni leda bys tahal ostatni lidi sebou nekam naexpy kdyz neni priest, pac priest casto chybi popr si vybira co jde a co ne a skym jde a skym ne , nejaky tahani od guildy neexistuje vsichni jedou nasebe mamonej a na ostatni serou je tu jen par lidi kteri se hrou bavi, snazi se pomahat, jsou aktivni a chodi v klidu dungy ale je tu zase i hodne rusivych elementu kterym se furt neco nelibi a picujou a pak to konci ti ze nekdo zarve a slabsi povaha proste kopne z dungu pac nebude poslouchat jak nani nekdo rve za neco co proste delat nema a dela furt a picuje este utoho na druhe

necra mas este maly lvl a muzes ho expit na solo, takze moc ku prospechu by jsi snim nebyl pokud by jsi se snim umel poradne ohanet a vedel co delat a neflakal se tak se asi do dungu dostanes ale no uvidis

pokud te nevylekalo co jsem ti povedel tak mas ume PRO a doufam ze jsi slusny hrac ktery neni takovy mamrd jako Tomak nebo Yanna

Gobruk

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Gobruk » ned 05. črc 2015 11:12:53

Děkuji moc, guilda Pardáloové byla první, kterou jsem kdy opustil (myslím ve všech UO co jsem hrál), vždycky jsem byl věrný stávající guildě i když jsem měl lepší nabídky od jiných. Ale fakt mi moc tahle nesedla.

Qwer
Příspěvky: 89
Registrován: ned 28. čer 2015 10:31:27

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Qwer » ned 05. črc 2015 13:16:55

Jinak co by jsi chtel hrat do veteranu ? masteru ? a Pk ? jaky postavy charaktery

Gobruk

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Gobruk » ned 05. črc 2015 13:45:53

Já asi časem bych chtěl udělal z Necromancera PK, až dobře budu ovládat tuhle postavu, pak bych přešel na další.

JetelJakSvina
Příspěvky: 22
Registrován: ned 28. čer 2015 10:27:22

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod JetelJakSvina » pon 06. črc 2015 13:43:31

:mrgreen: proti

Marb

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Marb » pon 06. črc 2015 14:17:57

trosku sem mu pomahal s negrem, novej hrac po pauze. doporucuju vzit.

Tomak
Příspěvky: 93
Registrován: ned 28. čer 2015 11:21:03

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Tomak » pon 06. črc 2015 14:18:58

Mne se ten člověk nezdá, navíc žeprej nadává na hordu před GZtkem.

Gobruk

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Gobruk » pon 06. črc 2015 14:38:17

Pokud myslíš ten dnešek, když jsem řval na jednoho známého PK : Táhni ďáble zpět do pekla :D. Tak to asi někdo jiný blbě pochopil.
Pokud dáváte jen na řeči ostatních o tom jaký je hráč. Tak přihlášku beru zpět.

Blood
Příspěvky: 88
Registrován: ned 28. čer 2015 11:16:37

Re: Přihláška Gobruk

Příspěvekod Blood » pon 06. črc 2015 20:53:11

Dám hlasovaní a ozvu se


Zpět na “žádoucí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host