Lach

Lach
Příspěvky: 2
Registrován: stř 09. bře 2016 10:31:42

Lach

Příspěvekod Lach » stř 09. bře 2016 11:27:26

Zdravím všechny,

začal bych tím, že jsem se po zhruba (asi) dvou leté pauze rozhodl znovu zkusit tuhle super 2d graficky našláplou gamesku a dát jí již třetí šanci. Původně jsem jí začal hrát někdy před 9-ti lety s main postavou Lachim ( mercek ) kde jsem byl dlouho členem guildy Sands of Time - účet byl smazán neaktivitou. Po delší pauze jsem jí neváhal znovu oprášit a nainstalovat a založit si Mercka se jménem Lach ( lvl 35 a nekoupená 36 ). S touto postavou jsem se přihlásil do guildy Husité a byl v ní celkem velmi aktivní. Guildovní podmínky mě přinutili založit si priesta a určitě toho nelituji, tato postava mě chytla ze všech nejvíce. Pojmenoval jsem tu mojí kočičku sladkým jménem Jennah a udělal z ní čtyřicátnici ( no myslím že to je 41 ale nekoupená, je ale možné že člověk co se mi staral o účty s ní pochcípal a podexpyl :-D ) a začlenil jí mezi Mastery. Dále potom mám další postavy - vlastní, které už nebudou tolik známé, jako je například necro Merien ( 22 lvl - veteran ). Craft Caramel - mining. A pak mám ještě jeden účet kde mám nějaký char odpad který mě nebavil - heretic a berserk kolem levelu 10-15. Od všech postav jsem původní majitel, nic nebylo darováno ani kupováno.

Co jsem tak pročítal zdejší fórum s adeptama, tak tu znám Baartíka, Lia a Zerlinga.

Co by se mé aktivity mělo, tak pracuji v jedný debilní firmě s oblečenim a moje směny jsou bohužel nepravidelné ( ranní/odpolední/víkendy ) takže nemůžu říct které dny se tu budu pravidelně objevovat, ale čas si určitě najdu, myslím že 3 zmínění mi to potvrdí že s mojí aktivitou problém nebyl :-D.

Jinak prioritně bych se chtěl věnovat té mé léčitelské stařence. Absolutně mi nedělá problém s ní procházet i nějaké low dungy, kde bych se dostal zase na ten level, který by byl potřeba do těch těžších dungů.

No a teď něco málo o mě, po ultimě jsem se dál na velkej tryhard LoLka, kde jsem celkem stále poměrně aktivním hráčem, ale chuť ultimy se vrátila. Jmenuju se Michal a bydlím v Praze, je mi 25 let.

Kdyby jste měli nějaké dotazy, rád zodpovím. ICQ budu muset oprášit ( pokud ho vyžadujete pro nějakou komunikaci )

Jinak svojí aktivitu bych viděl spíše na PVM, ikdyž mám dvě postavy v lize, tak mě liga a PVP nikdy moc nebrala. Samozřejmě jsem ale guildu na holičkách nikdy nenechal a běhal aktivně kdy bylo třeba :-)

Baart
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 18. úno 2016 16:47:33

Re: Lach

Příspěvekod Baart » stř 09. bře 2016 11:46:51

PRO Znám z husitů, a za Lacha dám i pazour do ohnííčku 8-)

BTW Muga neznáš? :)

Kahy
Příspěvky: 83
Registrován: stř 01. črc 2015 19:33:04

Re: Lach

Příspěvekod Kahy » stř 09. bře 2016 11:57:37

PRO

Nicméně by mě zajímalo, jestli by jsi občas vytáhl i Lacha.. Dost často priest je, ale war chybí...

Lach
Příspěvky: 2
Registrován: stř 09. bře 2016 10:31:42

Re: Lach

Příspěvekod Lach » stř 09. bře 2016 12:03:02

Kahy píše:PRO

Nicméně by mě zajímalo, jestli by jsi občas vytáhl i Lacha.. Dost často priest je, ale war chybí...



No jasně ;-) nedělá mi to problém.

Mug
Příspěvky: 89
Registrován: stř 02. zář 2015 6:43:18

Re: Lach

Příspěvekod Mug » stř 09. bře 2016 12:45:37

Uražen a těžce dotčen tyhle Lachimovsky kočičce nemůžu dát jinak než 5 bodů z 5, v plavkách je to slabší, tam je to 5 z 6, v zimním kožichu nejlepší - 10/10. Celkově hodnotím kladně a jsem pro to, aby se stal dalším odebíratelem drog od Medáka.

amaguk
Příspěvky: 33
Registrován: pon 29. čer 2015 17:42:39

Re: Lach

Příspěvekod amaguk » stř 09. bře 2016 12:57:47

pro

Zuke
Příspěvky: 10
Registrován: ned 31. led 2016 13:56:28

Re: Lach

Příspěvekod Zuke » stř 09. bře 2016 14:29:52

PRO

Radon
Příspěvky: 41
Registrován: ned 28. čer 2015 10:25:07

Re: Lach

Příspěvekod Radon » stř 09. bře 2016 15:06:45

dobry ohlas, war a prist skevela kombinace... PRO


Zpět na “žádoucí”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host